
12:01, 10 жовтня 2023 р.
У Тернополі обрали нового директора одного з ліцеїв

У Тернопільському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич” відбулася зміна на посаді директора. Галина Кізілова, заслужений вчитель України, стала новим керівником навчального закладу.
Про це розповідає "Голос".
Конкурс на посаду директора у цьому навчальному закладі був оголошений у серпні місцевою радою. Четверо претендентів подали свої документи: Галина Кізілова, Олег Попович, Андрій Ручаковський та Володимир Якимчук. Усі претенденти були допущені до участі в конкурсі після першого засідання конкурсної комісії 7 вересня. 26 вересня відбувся конкурсний відбір. Олег Попович не з’явився на конкурс. Решта учасників презентували свої стратегічні плани щодо розвитку закладу, пройшли тестові завдання та представили свої рішення в ситуаційних завданнях. За результатами оцінювання Галина Кізілова набрала найбільшу кількість балів – 121, і її одноголосно визнали переможцем конкурсу.
Галина Кізілова має 26 років педагогічного стажу. Вона навчалася у тернопільській четвертій школі і після отримання вищої освіти повернулася до рідної школи на роботу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:02, 16 травня
14:37, 17 травня
10
21:27, Сьогодні
46
11:37, 16 травня
27
10:49, 20 травня
4
live comments feed...
Коментарі