• Головна
  • Вилучений з несанкціонованих торгових точок товар зберігатиметься у комунальників
17:00, 21 серпня 2013 р.

Вилучений з несанкціонованих торгових точок товар зберігатиметься у комунальників

Влада Тернополя серйозно взялася за боротьбу з несанкціонованою торгівлею. Створена відповідна комісія, яка перевіряє наявність документів на торгівлю і, коли відсутній весь пакет документів дозвільного характеру, об’єкти торгівлі демонтують.

До останнього часу виникало одне незрозуміле питання: куди дівати вилучений з торгових точок товар. На сьогодні це питання вирішено членами виконавчого комітету Тернопільської міської ради, повідомляє кореспондент «Номер один».

– Визначити місцем тимчасового зберігання вилучених товарів несанкціонованої торгівлі складські приміщення та площадки на території комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Тернопільської міської ради за адресою вул. Тролейбусна, 7а, – йдеться в рішенні виконкому.

Керівництво КП МШЕД має забезпечити надання місця для тимчасового зберігання вилучених товарів несанкціонованої торгівлі, а проконтролювати цей процес мають заступники міського голови Володимир Камінський та Владислав Стемковський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...