• Головна
  • Школярі трьох областей України залишаться без осінніх канікул: чи є у списку Тернопільщина
13:45, 13 жовтня 2023 р.

Школярі трьох областей України залишаться без осінніх канікул: чи є у списку Тернопільщина

Школярі трьох областей України залишаться без осінніх канікул: чи є у списку Тернопільщина

Деякі школи трьох регіонів України вже точно вирішили не йти на осінні канікули у 2023 році, а зробити довшими зимові. На щастя, це не стосується тернопільських школярів. А от учні Львівської, Івано-Франківської та Київської областей будуть відвідувати заклади освіти до кінця грудня.

Таку інформацію повідомили в департаментах освіти і науки обласних військових адміністрацій відповідних регіонів. Там зазначили, що відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України, в 2023/2024 навчальному році дати та тривалість канікул вирішуються окремо кожною школою.

Без осінніх та весняних канікул залишаться школярі Івано-Франківської області. Натомість у місцевому департаменті повідомили, що тривалість зимових буде майже місяць – з 25 грудня 2023-го до 26 січня 2024 року.

У Львівській області, за отриманою департаментом інформацією, чотири громади перенесли осінні канікули на зимовий час. Там зазначають, що в такий спосіб зекономлять енергоресурси та мінімізують вплив ймовірних блекаутів, якщо Росія поновить обстріли критичної інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канікули #осінні #зимові #економія #відмінили #ресурси
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...