• Головна
  • Сьогодні ховатимуть шестеро тернополян, які загинули у кривавій ДТП на Хмельниччині
09:30, 22 серпня 2013 р.

Сьогодні ховатимуть шестеро тернополян, які загинули у кривавій ДТП на Хмельниччині

21 серпня у Тернополі був день жалоби. У храмах міста поминали 9 тернополян, які загинули у дорожньо-транспортній пригоді 20 серпня на Хмельниччині. 

8 тіл станом на 15 годину 21 серпня привезли до Тернополя, 3 загиблих - Марію Кекиш, Галину Альховицька та Ольгу Александрову поховали. М. Кекиш, О. Александрова, Г. Альховицька - усі підприємці тернопільського речового ринку. Галина Альховицька виховала двох власних дітей, уже мала онуків та опікувалась трьома дітьми з обласного комунального дитячого будинку, передає tv4.  Усіх цих жінок поважали, знали як добрих, талановитих та працьовитих. Кількість присутніх людей на похоронах цьому підтвердження.

Ірина БУРДА, депутат Тернопільської міської ради, підприємець, подруга загиблих: "Від імені депутатського корпусу, я як керівник і співголова громадської організації "Громадська альтернатива", хочу висловити щирі співчуття родичам та близьким загиблих. також від депутатського корпусу і підприємців Тернопільського речового ринку озвучити те, що всі сумують з приводу загибелі тернополян та керівника громадської організації "Громадська альтернатива" Ольги Александрової".

Вчора частина підприємців тернопільського речового ринку не працювали, на столах загиблих підприємців запалили свічки. А в місті  оголосили день жалоби: приспущені державні прапори, відмінені усі розважальні заходи. У храмах Тернополя за підприємців, які загинули у дорожньо-транспортній пригоді двадцятого серпня на Хмельниччині, відправили поминальні панахиди. 22 серпня  ховатимуть ще шестеро загиблих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...