• Головна
  • Третя світова вже почалася: Секретар РНБО зробив гучну заяву
14:28, 20 жовтня 2023 р.

Третя світова вже почалася: Секретар РНБО зробив гучну заяву

Третя світова вже почалася: Секретар РНБО зробив гучну заяву

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що Третя світова війна розпочалася ще у 2008 році й конфліктом в Ізраїлі це не закінчиться.

Про це він розповів у телемарафоні, передає Espresso. TV.

"Третя світова війна почалася у 2008 році, коли Російська Федерацію напала на Грузію, забрала частину території. Потім була ситуація лютого 2014 року. Просто вона знаходилася у такому замороженому трохи стані", - сказав Данілов.

Секретар РНБО наголосив, що війна у 2022 році перейшла в активну фазу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Секретар РНБО #Олексій Данілов
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення