• Головна
  • "Давайте зустрічатись": Віталій Козловський запропонував експродюсеру Кондратюку підписати мирову угоду (ВІДЕО)
11:15, 24 жовтня 2023 р.

"Давайте зустрічатись": Віталій Козловський запропонував експродюсеру Кондратюку підписати мирову угоду (ВІДЕО)

"Давайте зустрічатись": Віталій Козловський запропонував експродюсеру Кондратюку підписати мирову угоду (ВІДЕО)

Відомий український співак та військовий ЗСУ Віталій Козловський, який зараз захищає Батьківщину, публічно звернувся до свого колишнього продюсера Ігоря Кондратюка із пропозицією зустрітися й підписати мирову угоду.

На своїй Instagram-сторінці Віталій Козловський опублікував відеозвернення у якому запропонував Ігорю Кондратюку зустрітися особисто і вирішити конфлікт.

"Всі ці роки ви відмовлялися від пропозицій особисто зустрітися і вирішити конфлікт. І звинувачували мене в тому, що я невдячний і пішов як негідник, не домовившись. Але ми з вами обидва знаємо, що це не так. Я намагався домовитись і на етапі припинення співпраці. І на етапі судів", — сказав Козловський.

Козловський зазначив, що переговори вели представники, які частково дійшли умов угоди, проте вона, за словами музиканта, не була завершена через «категоричну відмову зустрітися особисто».

"Погодьтесь, що передати через представника аркуш з умовами і сумами, які я маю віддати й ігнорувати особисті зустрічі, щоб далі залишати за собою можливість бути „ображеним“ та висловлювати неповагу в мою сторону — це не мирова", — сказав він.

Співак запропонував Кондратюку укласти мирову угоду, яка не означає «забути борги», і щоб «уникнути маніпуляцій термінами», пояснив у своєму зверненні, що значить, на його думку, мирова угода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#козловський #мирова #кондратюк #запропонував #мобілізація #продюсер #умови #борг #маніпуляція #зустріч
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...