• Головна
  • Тернопільська зірка «Х-фактору» заспіває гімн на головній сцені країни
17:30, 22 серпня 2013 р.

Тернопільська зірка «Х-фактору» заспіває гімн на головній сцені країни

4 серпня в Києві в рамках святкування 22-ї річниці Дня незалежності України тернопільська зірка «Х-фактору» Аркадій Войтюк - представник України на конкурсі «Нова хвиля 2013», фіналіст шоу «Х-Фактор-2» відкриє Фінал Української стрітбольний Ліги.
Співак у супроводі духового оркестру роти почесної варти Збройних сил України виконає композицію «Ще не вмерла Україна», повідомляє ТГН.

- Це велика честь для мене - першим заспівати Державний гімн України на головній сцені країни в цей день. Більше того, я підтримую головну мету заходу - пропаганду здорового способу життя. Я вдячний Баскетбольній асоціації України за запрошення., - поділився враженнями співак. 
Напередодні, 23 серпня, Аркадій Войтюк виступить у якості спеціального гостя на відкритті столичного нічного клубу RADIUS.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...