• Головна
  • Як у поминальні дні курсуватимуть у Тернополі маршрутки, які їздять до кладовищ
18:13, 30 жовтня 2023 р.

Як у поминальні дні курсуватимуть у Тернополі маршрутки, які їздять до кладовищ

Як у поминальні дні курсуватимуть у Тернополі маршрутки, які їздять до кладовищ

З метою створення сприятливих умов для жителів Тернополя щодо відвідування та впорядкування могил рідних і близьких, збільшено кількість одиниць громадського транспорту до міських кладовищ.

Зокрема, автобусні рейси до кладовища у с.Підгороднє, 31 жовтня курсуватимуть з 10:00 до 19:00 год додатково по три одиниці на маршруті №11 (непарні випуски) та №27 (парні випуски).

1 листопада буде забезпечено також виконання усіх рейсів автобусами №№ 1-А, 11, 27 до міського кладовища в с. Підгороднє, відповідно до розкладів руху робочого дня.

Щодо кладовища на Львівській трасі, що біля села Довжанка, то 1 листопада також буде функціонувати впродовж дня дві одиниці автобусного маршруту №32, відповідно до потреб пасажиропотоку.

У поминальні дні буде посилено контроль за дотриманням водіями затверджених розкладів руху на автобусних маршрутах №№1А, 5, 5А, 8, 11, 18, 27, 31, 32 і тролейбусному маршруті №8 та забезпечено роботу максимальної кількості транспорту на цих маршрутах відповідно до розкладу руху робочого дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поминальні дні #маршрутки
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...