• Головна
  • Тернопільські п'ятикласники не будуть отримувати оцінки в школі?
20:30, 23 серпня 2013 р.

Тернопільські п'ятикласники не будуть отримувати оцінки в школі?

Для максимального полегшення процесу адаптації школярів Міністерство освіти рекомендує школам, щоб протягом першого семестру 2013/14 навчального року п'ятикласникам не виставляли оцінок.

Про це розповів заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський в інтерв'ю газеті «Освіта України».

Зокрема, чиновник зазначив, що п'ятикласники розпочнуть новий 2013/14 навчальний рік за новими стандартами загальної середньої освіти, тому їм знадобиться адаптаційний період.

«Протягом трьох років українська школа перебуває в стадії глибоких реформ. Весь цей час ми працюємо над впровадженням нових стандартів і програм. Зокрема, цього року - для 2-х і 5-х класів », - сказав Борис Жебровський.

«Школа до цього готова. Нові програми, підручники, вчителі пройшли перепідготовку. Ми максимально полегшили процес адаптації школярів - міністерство рекомендує школам, щоб протягом першого семестру їм не виставляли оцінок », - підкреслив чиновник.

«Обов'язково в серпні проходить навчання і зборів класних керівників 5-х класів, де вони отримують відповідні рекомендації. Ми попросили ще до першого вересня провести збори батьків п'ятикласників », - розповів заступник міністра освіти.

Він також зазначив, що учні п'ятих класів не вчитимуться у другу зміну.

Крім цього Борис Жебровський розповів, що нові підручники для учнів другого класу і для п'ятикласників вже знаходяться в школах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...