• Головна
  • Тернопільська «Нива» з мінімальним рахунком поступилася алчевській «Сталі»
14:00, 25 серпня 2013 р.

Тернопільська «Нива» з мінімальним рахунком поступилася алчевській «Сталі»

У рамках 7 туру «Фавбет ліги 1» тернопільська «Нива» гостювала в Алчевську. За цілком пристойної гри тернополяни з мінімальним рахунком (0:1) поступилася місцевій «Сталі».

Не зважаючи на величезну перевагу в першому таймі, наші земляки примудрилися пропустити гол. Його автором на 20 хвилині став Руслан Степанюк. Тернополяни допустили помилку на лівому краю оборони. Півзахисник «Ниви» Сергій Загинайлов не взяв «свого» гравця, котрий власне і здійснював флангову подачу. А капітан Микола Лазорик програв повітря алчевському форварду, який чиркнувши м'яча головою, спрямував його у дальній від кіпера Андрія Новака кут воріт. До взяття воріт «Сталлю», супермомент мав Сергій Шестаков. Після подачі з лівого флангу Сергій виходив віч-на-віч і ударом в дотик відправив м'яч у протихід воротарю. На жаль, смугастий пролетів повз рамку воріт. Свої моменти також не використали Борис Баранець, котрий завдав удару метрів з 20-ти — м'яч влучив у голову оборонцеві алчевців та Руслан Івашко, удар головою якого з близької відстані пройшов над поперечиною.

У другому таймі в складі «Ниви» арбітр вилучив двох гравців: воротаря Андрія Новака (фол останньої надії) та півзахисника Григорія Баранця (друге попередження). За такого стану справ вже важко було сподіватися на прийнятний для тернополян результат. Хоча і в меншості «Нива» намагалась атакувати, навіть створивши кілька моментів, які, на жаль, до голу так і не призвели. Зокрема, удар Ігоря Мельника з 20 метрів з лінії штрафного майданчика прийняв на себе оборонець «Сталі»; Микола Лазорик безуспішно намагався завдати влучного удару ножицями; точним, але несильним видався удар з середньої відстані у Ігоря Малиша.