• Головна
  • У замку на Тернопільщині оселилися привиди
09:00, 26 серпня 2013 р.

У замку на Тернопільщині оселилися привиди

У чортківському замку живуть привиди. 

Про це «Золотій Пекторалі» повідала одна літня мешканка міста, яку я зрідка бачу на торговиці районного центру. Вона, посилаюсь на слова цієї амбітної бабусі, ще за радянських часів жила неподалік фортечних мурів і бачила, як однієї літньої ночі молода і вродлива панянка у платті, гаптованому чистим золотом, входила у замок і плакала.

Я відразу пожартував: «Може ця панянка плакала від того, що місцева влада (ні теперішня, ні колишня) не може відбудувати ці величні фортечні мури над Серетом, а може ще й через те, що окремі жителі, з прилеглих до замку вулиць, крали, бо було нічийним те приміщення, тесане каміння із нього до своїх обість?»

Жінка образилась на мене і відійшла. А тепер з голови мені не сходить думка: «Мабуть я зле зробив, що не дослухав свою співрозмовницю до кінця, бо, може, крім вродливої панянки, живе у чортківському замку ще якась “мара”, що однієї ночі збере усіх  урядників надсеретового міста і накаже їм відновити замок, проводячи у ньому час від часу (за плату) якісь рицарські турніри, фестивалі тощо, себто навчить як заробляти гроші і на різні суспільні потреби, а не на своє безбідне життя».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
Оголошення
live comments feed...