• Головна
  • У Тернополі Деревляний відцурався від активістів «Батьківщини»
19:00, 26 серпня 2013 р.

У Тернополі Деревляний відцурався від активістів «Батьківщини»

Голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний вирішив не світитися із своїми однопартійцями.

Такий висновок можна зробити із репортажу партійної прес-служби про святкування активістами партії Дня незалежності в Тернополі.

У матеріалі на сайті обласної організації ВО «Батьківщина» Василя Деревляного навіть цитують, з чого може скластися враження, що він був на акції. При цьому на жодній із представлених у репортажі світлинах Василя Деревляного немає. Хоча фотографій – майже 30.

У матеріалі Деревляному приписують слова, що «День Незалежності України, День Державного Прапора – це насправді величні свята для всієї української нації».

Залишається питання, чому ж тоді нардеп не прийшов відзначати ці свята зі своїми активістами? Не видно серед партійців і ще одного очільника – Романа Заставного, який після об’єднання «Фронту змін» та «Батьківщини» несподівано став однопартійцем Василя Деревляного.

За відсутності найбільш розпіарених на теренах міста своїх членів активісти партії відзначали День незалежності на чолі з головою Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина» Андрієм Артимовичем.

Вони поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Степану Бандері та Незалежності України на Театральному майдані.

вук

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...