• Головна
  • Могло "рвонути" поряд із школою: на несподівану знахідку натрапили ремонтники, під час реконструкції підземних інженерних мереж у центрі Тернополя (ФОТО)
18:28, 4 грудня 2023 р.

Могло "рвонути" поряд із школою: на несподівану знахідку натрапили ремонтники, під час реконструкції підземних інженерних мереж у центрі Тернополя (ФОТО)

Могло "рвонути" поряд із школою: на несподівану знахідку натрапили ремонтники, під час реконструкції підземних інженерних мереж у центрі Тернополя ...

У Тернополі під час ремонту у центральній частині міста працівники натрапили на небезпечну знахідку.

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів тернопільський журналіст Сергій Сінкевич.

"Іронія долі: в сам розпал війни, коли у тиловому Тернополі відносно спокійно, біля третьої школи могла трапитись вибухова спалахуйка. Начинена коктейлем з гівна і газу... То не моя фантазія. Так подумали, і поділились зі мною своїми враженнями, деякі робітники, які нещодавно проводили на вулиці Грушевського реконструкцію підземних інженерних мереж", - йдеться у його дописі.

"Фотографія ліворуч зроблена 26-го жовтня, каже журналіст. Яму розкопали якраз у тому місці, де нині, вже після завершення робіт, припарковані автомобілі.Тоді, у жовтні, ремонтники отримали стрьомну дозу адреналіну, коли побачили зріз цього заглиблення. Гляньте уважно на першу світлину. Почергово лежать: зверху шар асфальту, під ним пісок, зразу - стара газова труба, потім м'який чорнозем і... фекальний колектор...", - розповідає Сергій Сінкевич.

Один з робітників тоді розповів, що вони усі були шоковані побаченим.

"Та ми були здивовані, коли побачили там іржаву газову трубу. Таке враження, що газовики забули про неї, бо не позначили її у погоджувальній технічній документації, яка готувалась до реконструкції. Але проблема в іншому. Пісок нікудишня основа, і асфальт точно місцями просідав і тиснув на трубу. А там, блін, поруч ще й кілька електричних кабелів... Уявіть, стара труба тріснула, газ почав потрохи витікати, накопичуватись у порожнині колектора, змішуватись з його фекальними газами, і якби, не дай Боже, здуру якась іскра пролетіла, то могло б, ойойой, як рвонути... Але зараз такої фігні вже не станеться, бо ми все поміняли і зміцнили", - розповів ремонтник.

Фото Сергій Сінкевич

Фото Сергій Сінкевич

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибух #газ #підземні #мережі #ремонт #центр #тернопіль #небезпека
Останні новини
ТОП новини
"З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон": де буде мороз у -25 градусів?
"В Україну пре лютий холод, шалений снігопад накриє ці області прямо завтра": де чекати на мороз у -21 градус?
"Будьте пильними та обережними": прямо на Тернопільщині стався землетрус, повідомлено про наслідки
"Шалений холод витіснить тепло з України прямо завтра, снігопад хлине в цих областях": де буде мороз у -26 градусів?
Оголошення
live comments feed...