• Головна
  • Рік Зеленого Дракона: яким він буде, у яких кольорах відзначати і кому пощастить
16:01, 11 грудня 2023 р.

Рік Зеленого Дракона: яким він буде, у яких кольорах відзначати і кому пощастить

Рік Зеленого Дракона: яким він буде, у яких кольорах відзначати і кому пощастить

До Нового 2024 року залишилося менше місяця, і всі ми знаємо, що він пройде під заступництвом Зеленого Дерев'яного Дракона.

У китайській міфології Дракон – це сила, здатна керувати погодою, вітром та приносити процвітання.

Дракон - символ влади, шляхетності, удачі та успіху. З цією міфічною істотою пов'язані легенди, прикмети та традиції, які впливають на поведінку та передбачення на рік, а також на вибір страв, квітів та подарунків. Тому ми хочемо ознайомити наших улюблених читачів із нюансами року, щоб ви були у всеозброєнні.

Кому пощастить у рік Дракона

За прогнозами китайського гороскопу, успіх і достаток у рік Дракона чекають на людей, народжених у рік Щура, Мавпи та Півня. Складнощі можуть виникнути у народжених у роки Бика, Змії та Собаки. Людям, народженим у рік Дракона, чекає час відродження та розвитку, хоча цей рік також принесе випробування та посилить якості сміливості та впевненості.

В яких кольорах варто зустріти 2024 рік

Кажуть, що жовтий, золотий, срібний та сіро-білий кольори принесуть успіх і успіх у рік Дракона. Незважаючи на те, що зелений є символом року, людям, народженим на рік Дракона, не рекомендується використовувати цей колір. Також сині відтінки не підходять для зустрічі року Дракона, їх не слід використовувати у своєму образі та прикрасі інтер'єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рік #зелений #дракон #новий #колір #відзначати #зустрічати #одяг
Оголошення
live comments feed...