• Головна
  • Наймасовіший збій в історії України: Київстар поступово оговтується від хакерської атаки
21:28, 12 грудня 2023 р.

Наймасовіший збій в історії України: Київстар поступово оговтується від хакерської атаки

Наймасовіший збій в історії України: Київстар поступово оговтується від хакерської атаки

Київстар відновлює зв'язк після хакерської атаки. Спеціалісти компанії частково відновили роботу послуг фіксованого зв`язку.  Про це повідомили на сторінці компанії.

"Зараз спеціалісти компанії працюють над відновленням інших послуг і зроблять все можливе, аби остаточно завершити цю роботу протягом 13 грудня 2023 року", - йдеться в повідомленні.

Відновлення сервісів може відбуватись поступово, про яке будуть додатково повідомляти.  

В компанії висловили подяку правоохоронним органам та державним службам за миттєву реакцію і професійну допомогу в вирішенні цієї безпрецедентної ситуації.

Після стабілізації роботи мережі усі абоненти і корпоративні клієнти, які внаслідок хакерської атаки не могли скористатись сервісами компанії, обов`язково отримають компенсації. 

"Вся команда Київстар висловлює вдячність абонентам, колегам по телеком ринку, корпоративним клієнтам за розуміння і підтримку", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київстар #зв'язок #відновлення
Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
У ТЦК хочуть масово призвати ці групи населення, оприлюднено ознаки потенційно мобілізованих: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...