Новини компаній
11:00, 28 грудня 2023 р.

Чому не виходить завагітніти?

Новини компаній

Якщо пара понад рік активно живе статевим життям, не користуючись контрацептивами, а вагітність не настає, це привід звернутися до лікаря. Жіноче безпліддя має безліч причин, серед яких фізіологічні чи психологічні.

Чому жінка не може завагітніти

Серед поширених причин жіночого безпліддя фахівці називають такі:

  • інфекції, що передаються статевим шляхом — сифіліс, гонорея, урогенітальний герпес, хламідіоз, мікоплазмоз;

  • захворювання органів репродуктивної системи — міома матки, хронічне запалення придатків матки, ендометріоз, доброякісні новоутворення яєчників (наприклад, кісти);

  • гормональні порушення — ожиріння, цукровий діабет, захворювання гіпофіза та гіпоталамуса, хвороби щитоподібної залози;

  • аборти, оскільки після них порушується гормональне тло, що може призвести до відсутності овуляції;

  • шкідливі звички — вживання алкоголю, куріння, наркоманія;

  • патологічний розвиток репродуктивних органів, їхня вроджена або набута відсутність (наприклад, при позаматковій вагітності).

Причинами патології стають сильні стреси та психологічні навантаження. Також це може бути імунологічна несумісність партнерів, коли на тлі повного здоров’я не вдається зачати та виносити дитину.

Методи лікування безпліддя

Лікування залежить від причини, що спричиняє патологію. Найчастіше використовуються такі методи:

  1. Медикаментозна терапія. Це антибіотики, протизапальні препарати та гормональні ліки.

  2. Хірургічне втручання. Виконується видалення доброякісних новоутворень при онкології.

  3. Допоміжні репродуктивні технології. Це ЕКЗ, при якому запліднення яйцеклітини сперматозоїдом відбувається поза організмом жінки, в лабораторних умовах. Також використовуються донорські яйцеклітини та ембріони.

Однак трапляються випадки, коли жінка повністю втрачає здатність завагітніти, наприклад, при повному видаленні матки або інших внутрішніх дітородних органів. Тоді на допомогу приходить сурогатна мама.

Хто така сурогатна мама

Сурогатне материнство на території України — повністю легальна процедура, яка не порушує законність. Вона виконується у спеціалізованих установах, наприклад, клініці сурогатного материнства «Артеміда». Тут проводиться ретельний відбір кандидатки на сурмаму, якій за послуги виплачується фіксована сума. Стати сурогатною мамоюможе психічно та фізіологічно здорова жінка, яка відповідає наступним критеріям:

  1. Вік — 20-36 років. Оптимальний період для виношування та народження дитини.

  2. Відсутність шкідливих звичок. Жінка не повинна курити, вживати алкоголь та наркотики, які можуть спровокувати викидень чи неправильний внутрішньоутробний розвиток плода.

  3. Мати власну здорову дитину. Вона має бути зачата природним шляхом і не мати генетичних, психічних та фізіологічних відхилень.

  4. Позитивний резус-фактор. У іншому випадку може виникнути резус-конфлікт із плодом.

Кандидатка в сурмами обов'язково має бути громадянкою України. Якщо жінка відповідає всім критеріям, вона проходить медобстеження в клініці, підписує договір, готується до запліднення. Потім сурогатна мама виношує та народжує дитину, після чого віддає її біологічним батькам.

I78LoT9m6YFp8szYKSlTH_Y8r9xUOvBrMJDgxfsrgOyndULvxAzCVq9qQY14_kaD9mA5OiG0_R6-rIVK7vdRHhtscoc0ukgOyA1kHY1DAa8b7ECzg9Ix8PlQrclqYAzknQ2AvJDKeuO7d4hU-heYyIk

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жіноче безпліддя #Артеміда #Центр сурогатного материнства
Оголошення
live comments feed...