• Головна
  • Бережанську дитячу колонію перепрофілюють у жіночу (фото)
14:30, 29 серпня 2013 р.

Бережанську дитячу колонію перепрофілюють у жіночу (фото)

У Західній Україні залишиться одна дитяча колонія замість трьох.

Уже незабаром передбачається перепрофілювати Бережанську дитячу колонію (Тернопільщина) у жіночу. Про це заявив уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, перебуваючи з робочою поїздкою на Тернопільщині.

За словами Юрія Павленка, сьогодні в Бережанській дитячій колонії залишилося 50 дітей, з них неповнолітніх (які не досягли 18 років) 17, а 33 – старші 18 років. Частину дітей звільнять умовно-достроково, частину переведуть у Самбірську колонію.

«Загалом, за планами пенітенціарної системи, має залишитися 4 дитячих колонії – по одній на Сході, Заході, Півночі і Півдні України. І цього достатньо. Нині їх є 8, а було 12. Але ми також ведемо мову, щоб ці колонії пережили дуже серйозний внутрішній ремонт, інфраструктурний ремонт, зміну роботи. Я поки що не знайшов відповіді на запитання, для чого у свій час на Західній Україні збудували чотири дитячі колонії. Нині є три, а після закриття Бережанської залишиться дві, потім вже буде вирішено, де залишиться дитяча колонія в Дубно чи в Самборі», – зазначив уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

За словами чиновника, в Україні реалізовується завдання Президента України з гуманізації кримінального правосуддя по відношенню до дитини, яка є в конфлікті із законом. Кількість дітей у колоніях постійно зменшується, пише Захід.нет. Кількість рішень суддів про відбування покарання в колоніях зменшується. Якщо в СІЗО 2010 року було 976 дітей, на перше липня цього року було 339 дітей, це майже втроє менше. Наприклад, у Чортківському СІЗО (Тернопільська область) зараз перебуває двоє дітей, а було кілька років тому до тридцяти.

Юрій Павленко також наголосив, що мають відбутися і зміни внутрішнього наповнення колонії.

«Дитяча колонія має бути без колючого дроту, без вишок, без автоматників, але із сучасними виховним, відновними методиками в середині колонії, з висококваліфікованими педагогами і психологами,  які би допомагали дитині, яка скоїла злочин, ресоціалізуватися, вийти на волю і стати успішною людиною», – зазначив Юрій Павленко.

DSCF7682
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Долар зробить те, чого від нього найменше чекали": експерти сказали, чого чекати українцям в обмінниках від курсу валют
"Шалений снігопад засипле ці області вже завтра, лютий мороз суне в цей регіон України": синоптики про холоднечу
"41 500 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують на вакансії українців, яким потрібна робота
"Страшний снігопад суне в ці області України, синоптики сказали про мороз і полярні процеси": експерти про сніг і холод
Оголошення
live comments feed...