• Головна
  • На День міста тернополяни переплачували за проїзд у таксі
19:00, 29 серпня 2013 р.

На День міста тернополяни переплачували за проїзд у таксі

По кілька годин не могли викликати таксі тернополяни у День міста. Особливо складно було знайти таксівку у вечірні години. Тернополяни скаржаться, що ніде не було вільних машин, тому  доводилось добиратись додому пішки.

Окрім того, деякі таксисти завищували вартість проїзду. Так, деякі таксисти за мінімальний проїзд брали 15 гривень

- Їхали з подругою з Театрального майдану після святкувань, то дзвонила на всі відомі таксі, майже всюди дзвінок збивали, а якщо й вдавалось дотелефонуватись, то відповідали, що нема вільних машин, – каже тернополянка Ірина Войцехівська. – Довелось йти до “Текстильника” пішки в дощ.

Сорок хвилин безуспішно намагалась викликати таксі і кореспондент ДОБИ.

У соцмережах люди повідомляють, що платили більшу вартість, ніж зазвичай, а таксисти казали, що підвищили тарифи. Однак, як вдалось дізнатись у таксофірмах, ніхто тарифів насправді не піднімав.

Як повідомляють диспечери таксі “Пілот” вартість проїзду становить 2,90/км, мінімальний проїзд – 13 грн. Таксі СТ – 2,70/км, мінімальний проїзд – 12 грн. ТТ – 2,70/км, мінімальний проїзд 12 грн. VIP – 2.90/км, мінімальний проїзд – 13 грн. Таксі Шанс – 2,70/км, мінімальний проїзд 12 грн.

Диспечери таксофірм повідомляють, що тарифи ніхто не піднімав і на День міста водії мали обслуговувати тернополян за звичними розцінками. До деяких таксофірм дотелефонуватись не вдавалось.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...