• Головна
  • В Тернополі два автомобілі зіткнулися лоб в лоб (фото)
08:30, 30 серпня 2013 р.

В Тернополі два автомобілі зіткнулися лоб в лоб (фото)

Два автомобілі потрапили в ДТП на мості, що на вул Бродівський. Від лобового удару обидві машини розвернуло. Водія “Жигулі” сьомої моделі госпіталізувала швидка. Інші пасажири не постраждали.

- Я їхав з роботи із Тернополя через міст, - розповів 20 хвилин водій червоної “дев`ятки” Богдан Радняний. - Цією дорогою вже їжджу багато років. Їхав по своїй смузі на швидкості менше 40 кілометрів за годину, бо більше тут розвивати важко. На зустріч їхала темно-синя “сімка”. Теж на маленькій швидкості. Я сам не помітив, як ми зіткнулись.

В червоній машині було два пасажири, які не постраждали. Також двоє людей було в темно-синій автівці. Водій якої вдарився головою в лобове скло, а грудьми в кермо. Пасажир вилетів із автомобіля. Він каже, що теж не помітив, як все сталось. Наразі водій знаходиться на обстеженні у лікарні, який в нього діагноз не відомо. Але свідомості він не втрачав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...