• Головна
  • Загинув офіцер, група якого знищила ворожі літаки в російській глибинці
11:03, 24 січня 2024 р.

Загинув офіцер, група якого знищила ворожі літаки в російській глибинці

Загинув офіцер, група якого знищила ворожі літаки в російській глибинці

Олег Бабій нагороджений посмертно званням Героя України з присвоєнням ордену “Золота зірка”.

Полковник Бабій загинув, прикриваючи відхід своїх бойових побратимів. Пробравшись у глибокий тил противника розвідники знищили російський бомбардувальник ТУ-22М3 та ще два вивели з ладу.

Повертаючись на підконтрольну Україні територію, розвідувальна група полковника Бабія потрапила у засідку та вступила в нерівний бій з російськими окупантами.  У Героя залишилася дружина та двоє маленьких дітей. Молодшій донечці на час смерті батька виповнилося лише рік.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег Бабій

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...