• Головна
  • У Тернополі двірники не можуть розібратися чия урна зі сміттям (фото)
13:00, 31 серпня 2013 р.

У Тернополі двірники не можуть розібратися чия урна зі сміттям (фото)

Напередодні святкувань Дня Незалежності та Дня Міста у самому ценрі по вул.Сагайдачного 6,неподалік памятника І.Я.Франкові, двірники не можуть розібратися чия урна зі сміттям: мешканців будинку, яких обслуговує фірма "КомЕнергоТернопіль",  чи власника приміщення на 1-му поверсі, де раніше був продуктовий магазин.

Ще трохи і з урни полізуть щурі прямо до квартир мешканців.

Як тільки виїхали чергові орендонаймачі, про сміття біля "магазину" усі забули. Тільки для тих хто живе в "центрі" за даною адресою це стало проблемою: розгортати сміття, щоб зайти до підїзду. Звернення до двірника особисто не дало результату, навіть прохання до СВЯТ прибрати територію було теж безуспішним. Свята минули, а гора сміття тільки росте.

Після розмови з майстром даного ЖЕКу виявилось, що урна, яка стоїть при вході до будинку, не належить до прибудинкової території, і прибирати її ЖЕК не буде. Пряма мова:"не подабається- створюйте ОСББ".

"В передсвятковому випуску газети "Тернопіль вечірній" натрапила на слова мера про перевірку роботи ЖЕКів, надіюсь що при даній перевірці мешканці м.Тернополя будуть почуті, а ЖЕКи почнутьпрацювати, відповідно до нарахованих коштів з квартплати", - розповіла 20 хвилин місцева жителька.

22

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення