• Головна
  • Ціна питання - п'ять сотень доларів у місяць: у Раді пропонують запровадити платіж за відстрочку від мобілізації
10:32, 26 січня 2024 р.

Ціна питання - п'ять сотень доларів у місяць: у Раді пропонують запровадити платіж за відстрочку від мобілізації

Ціна питання - п'ять сотень доларів у місяць: у Раді пропонують запровадити платіж за відстрочку від мобілізації

У Верховній Раді готують законопроєкт зі змінами підходу до бронювання військовозобов'язаних. Автори документа пропонують запровадити щомісячний платіж, який гарантуватиме відстрочку від мобілізації для різних категорій працівників.

Про це повідомляє Forbes.

Співавтор законопроєкту, нардеп Дмитро Наталуха розповів, що пропонується надати можливість бронювати працівників усім підприємствам, а не лише критично важливим зі списку уряду. Головною умовою для цього буде те, що компанія повинна працювати у "білу" та сплачувати податки до державного бюджету.

Так, зараз розглядається варіант, аби до 1,5% військового збору додати фіксовану ставку у розмірі 20 тис. грн за кожного заброньованого працівника. Бронювати можна буде до 50% від військовозобов'язаних працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бронювання #варіант #гостьова #податки #мобілізація #бюджет
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
Мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК шукає літніх чоловіків з 3-ма ознаками: нові групи служитимуть у цих місцях
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Гроза, град і шквали до 15-20 м/с": прогноз на новий тиждень попереджає про дощ, негоду і потужний вітер
Оголошення