![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
10:40, 2 лютого
У одній із шкіл Тернополя почав працювати капелан (ВІДЕО)
![У одній із шкіл Тернополя почав працювати капелан (ВІДЕО) У одній із шкіл Тернополя почав працювати капелан (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Тернопільській загальноосвітній школі №11 почав працювати капелан. Єпархія Української греко-католицької церкви та навчальний заклад уклали договір. Згідно з ним духовним наставником учнів та вчителів став отець Роман Підгайний.
Про це розповідає "Суспільне".
Отець розповів, що для того щоб стати шкільним капеланом, пройшов спеціальні курси в патріаршій комісії УГКЦ. Вони тривали три місяці.
"Шкільне капеланство полягає в супроводі дітей, молоді до майбутнього. Шкільний капелан — це особа, яка дозволить їм почуватися в безпеці, коли їх буде щось турбувати. Вони можуть прийти, розповісти все, що сталося. Тоді починаємо вирішувати справи, які дитина боїться комусь відкрити. Також шкільний капелан — це людина, яка підтримує викладацький колектив, бо праця з дітьми не є легкою", - розповів отець.
Заступниця начальниці Тернопільського міського управління освіти Ірина Сум повідомила, 11 школа — перший навчальний заклад в Тернополі, який офіційно має свого капелана. У шкільній програмі на цей рік капеланство в школі не передбачене.
Деталі у сюжеті "Суспільного":
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...