• Головна
  • Заборона для дітей ухилянтів вступати у виші: нардеп зробив рішучу заяву
18:02, 20 лютого 2024 р.

Заборона для дітей ухилянтів вступати у виші: нардеп зробив рішучу заяву

Заборона для дітей ухилянтів вступати у виші: нардеп зробив рішучу заяву

Чи має держава має відмовляти в послугах ухилянтам від мобілізації? З даного приводу висловився очільник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, коментуючи ідею заборонити дітям ухилянтів вступати у виші.

За його словами, Верховна Рада України не збирається обмежувати дітей у праві на освіту навіть у контексті змін до правил мобілізації, пише ТСН.

"Спростовуємо черговий фейк, який, на жаль, розлетівся у ЗМІ. Ніхто не збирається обмежувати дітей у праві на освіту.

Таких планів у Верховної Ради немає, не було і не буде! Навіть в контексті змін до правил мобілізації", – запевнив нардеп.

"Чому хтось про це говорить – зрозуміти важко. Але точно не потрібно сприймати це серйозно", – додав він.

Зауважимо, Арахамія має на увазі заяву нардепа від "Батьківщини" Вадима Івченка.

Той висловив думку, що держава має відмовляти в послугах ухилянтам від мобілізації: "Наприклад: ти не будеш отримувати підтримку держави, твої діти не вступлять до вишу, або ти сам не вступиш до ВНЗ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виші #ухилянти
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення