• Головна
  • У Тернополі ломбард почав "приймати" біонічні протези в українських захисників
08:47, 22 лютого 2024 р.

У Тернополі ломбард почав "приймати" біонічні протези в українських захисників

У Тернополі ломбард почав "приймати" біонічні протези в українських захисників

Російські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що один з ломбардів у Тернополі нібито почав приймати біонічні протези в українських захисників. За словами пропагандистів, ця "послуга користується популярністю".

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

Верифікувавши інформацію в Управлінні інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Тернопільської ОВА, Центр повідомляє, що у місті відсутні ломбарди зазначеної у російських дописах компанії. Окрім цього, таких оголошень немає і в наявних у місті ломбардах.

Також у департаменті соцзахисту та відділенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю спростували можливість існування подібних вивісок і загалом факту прийому протезів у ломбардах міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль
ТОП новини
"Дощ і похолодання": в цих областях України скоро хлинуть зливи та потужний град
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
"ТЦК готуються призвати велику кількість чоловіків однієї категорії, 10 серпня вони втратять бронювання": мобілізація і броня
Оголошення