
13:39, 22 лютого 2024 р.
Моторошна знахідка: на Тернопільщині виявили тіло чоловіка, якого шукали з січня

На Тернопільщині виявили тіло 45-річного чоловіка, якого розшукували півтора місяці.
Знайшли його 22 лютого водолази Головного управління ДСНС України у Тернопільській області в р. Серет в межах с. Слобідка Теребовлянської територіальної громади Тернопільського району. Зник чоловік 6 січня 2024 року. До пошуків було залучено 8 чоловік особового складу, 2 одиниці техніки та 1 плавзасіб.
Обставини смерті загиблого встановлює слідство.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
1
10:45, 15 червня
01:38, 17 червня
122
10:25, 16 червня
3