• Головна
  • Чоловік організував неймовірне освідчення, але не прийшов на нього, бо сидить у в'язниці
16:25, 23 лютого

Чоловік організував неймовірне освідчення, але не прийшов на нього, бо сидить у в'язниці

Чоловік організував неймовірне освідчення, але не прийшов на нього, бо сидить у в'язниці

Чоловік організував розкішне освідчення для своєї коханої на березі озера. Та найважливіше питання він поставив жінці через відеозв'язок, а все тому, що чоловік зараз відбуває покарання у в'язниці.

Відео з освідчення опублікували організатори події у своєму тіктоці. Воно швидко завірусилося й набрало вже понад 3,5 мільйона переглядів.

Організатори розповіли, що їхніми послугами скористався чоловік, який перебуває у в'язниці. Пропозиція була справді розкішною – на фоні озера стояло велике серце з білих квітів, а дорога до нього була всіяна пелюстками. По обох боках від серця стояли великі літери, які утворювали фразу "виходь за мене". Доповнювали цей красивий декор запалені свічки, музикантка, яка грала на скрипці, та холодні вогні.

Біля фігури серця був екран, на якому з'явився наречений. По відеозв'язку він запитав, чи кохана стане його дружиною. Усе це відбувалося на заході сонця, то ж атмосфера була дійсно казковою.

Жінка погодилася вийти за чоловіка, хоч його й не було на заручинах. Після того їй передали каблучку.

Хоч чоловік і не був присутній особисто, та він подбав навіть про фотографа, який зберіг цінні митті.

@bloomingeventsco_ DEFINITION OF IF HE WANTED TO, HE WOULD!!! .. no matter the distance he still made it happen. Proposing soon? Dm/text us. We would love to help you plan your special day!🤍🫶🏽 #proposal #proposalgoals #proposalvideo #proposalstory ♬ original sound - fantasyfilm
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чоловік #освідчення #в'язниця
Оголошення
live comments feed...