• Головна
  • Додому з російського полону повернулися ще двоє захисників з Тернопільщини (ВІДЕО)
21:00, 24 лютого 2024 р.

Додому з російського полону повернулися ще двоє захисників з Тернопільщини (ВІДЕО)

Додому з російського полону повернулися ще двоє захисників з Тернопільщини (ВІДЕО)

Сьогодні у річницю повномасштабного вторгнення ще двоє захисників з Тернопільщини повернутися додому про це повідомляє Тернопільська ОВА. 

"Додому повернулися двоє військовослужбовців, звільнених з полону цього року.Військовослужбовців Володимира Боднара та Ігоря Замороза зустріли рідні та близькі, які чекали на них майже два роки", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #захисники додому
ТОП новини
"Картопля ніколи не прилипне до сковорідки, допоможе одна хитрість": унікальний лайфхак, який змінює життя кулінарів
"Несамовитий снігопад замете цю частину України за тиждень, шалене похолодання вріже різким холодом": де хлине дощ?
"Нові правила мобілізації посилять жорсткі заходи, ТЦК забере бронювання і призве людей без грошей": мобілізація, повістки
ТЦК почне масово хапати чоловіків цієї категорії прямо з 1 жовтня, названо перелік ознак мобілізованих: мобілізація, повістки
Оголошення