• Головна
  • Процес не зупинити: що буде із курсом валют у найближчому часі
11:43, 26 лютого 2024 р.

Процес не зупинити: що буде із курсом валют у найближчому часі

Процес не зупинити: що буде із курсом валют у найближчому часі

Національний банк України продовжує знижувати курс долара. Після вихідних гривня зміцнилася на 13 копійок.

Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Станом на понеділок, 26 лютого, регулятор встановив офіційний курс долара на рівні 38,35 гривні за один долар. Офіційний курс станом на п'ятницю становив 38,48 гривні за один долар. На готівковому ринку курс впав на 25 копійок — 38,65 гривні за долар.

У понеділок офіційний курс гривні до євро становить 41,56. У п'ятницю, 23 лютого, офіційний курс гривні до євро становив 41,72.

Відомо, що у державному бюджеті на 2024 рік прогнозований середньорічний курс долара закладено на рівні 40,7 гривні. Інфляцію закладено на рівні 9,7% проти 28% у 2023 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нбу #бюджет #курс #долар #валюта #регулятор
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
Мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК шукає літніх чоловіків з 3-ма ознаками: нові групи служитимуть у цих місцях
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Гроза, град і шквали до 15-20 м/с": прогноз на новий тиждень попереджає про дощ, негоду і потужний вітер
Оголошення