• Головна
  • У Тернополі врятували пенсіонера, який ледь не загинув через отруєння чадним газом
12:02, 26 лютого 2024 р.

У Тернополі врятували пенсіонера, який ледь не загинув через отруєння чадним газом

У Тернополі врятували пенсіонера, який ледь не загинув через отруєння чадним газом

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дим з квартири на 3 поверсі багатоквартирного житлового будинку на пр. Степана Бандери у місті Тернопіль.

Рятувальники за допомогою спеціального обладнання відкрили двері та потрапили в помешкання, звідки йшов дим. Як вдалось встановити, задимлення утворилось в кухні, внаслідок підгоряння їжі. У квартирі співробітники ДСНС виявили 50-річного власника помешкання, з явними ознаками отруєння продуктами горіння.

Потерпілого вивели на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Всього на місці події працювали 3 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #отруєння
Останні новини
ТОП новини
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
"Ці 2 категорії українців терміново шукає ТЦК в нових місцях, до червня не призвуть 10 груп чоловіків": мобілізація, повістки
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Оголошення
live comments feed...