• Головна
  • Стало відомо, чим займається Володимир Труш після звільнення з посади (ФОТО)
20:30, 1 березня

Стало відомо, чим займається Володимир Труш після звільнення з посади (ФОТО)

Стало відомо, чим займається Володимир Труш після звільнення з посади (ФОТО)

Після того, як Володимира Труша було звільнено з посади Голови Тернопільської ОВА  не було зрозуміло, чим саме займається екс-чиновник. Проте сьогодні з'ясувалось, що Володимир Труш є викладачем кафедри фінансів ЗУНУ. Він у складі проблемної групи надає пропозиції органам місцевого самоврядування щодо налагодження співпраці з кафедрою

Про це розповідають на Facebook-сторінці кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, передає "Терміново".

“Викладачі кафедри Богдан Малиняк та Володимир Труш в рамках роботи проблемної групи “Проектна та грантова діяльність” обговорювали пропозиції кафедри органам місцевого самоврядування до налагодження співпраці. Серед них – розроблення бюджету для громадян, тобто буклету, який міститиме основну інформацію про бюджет територіальної громади, викладену в цікавій формі, яка зрозуміла кожній людині. Вказана розробка спроможна подолати інформаційний прогалину в комунікації між органами влади та населенням, покращити розуміння реального стану бюджету та розбити численні міфи про недоліки бюджетного процесу.

Крім цього, колектив кафедри пропонуватиме свої послуги для розроблення бюджетних регламентів органів місцевого самоврядування, положень про конкурси громадських ініціатив, освітні послуги тощо. Ця співпраця не лише позитивно впливає на управління місцевими фінансами, а й створює можливості для практичної діяльності студентів та покращує освітній процес загалом”, – йдеться у повідомленні.

Стало відомо, чим займається Володимир Труш після звільнення з посади (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кафедра #доцент #Труш #голова #звільнення #посада #тернопільський #виш #зуну
Оголошення
live comments feed...