• Головна
  • "85 000 грн зарплати на місяць": роботодавці шукають працьовитих українців, яким потрібна робота
19:00, 2 березня

"85 000 грн зарплати на місяць": роботодавці шукають працьовитих українців, яким потрібна робота

"85 000 грн зарплати на місяць": роботодавці шукають працьовитих українців, яким потрібна робота

В Україні на ринку праці пропонують дистанційну роботу із зарплатою до 85 тис. грн. Найбільше можуть отримувати програмісти. Проте також роботу вдома пропонують продавцям, онлайн-учителям, менеджерам, копірайтерам.

Як інформує "Obozrevatel", це випливає з даних великого порталу нерухомості. Так серед вакансій можна зустріти пропозиції як для тих, хто володіє особливими навичками (наприклад, мовою програмування), так і роботу для українців без особливих навичок (продавці). Серед таких вакансій:

Повнофункціональний веб-розробник .NET – 85 тис. грн.

"Це не проектна/аутсорсингова робота, ви будете ключовим членом команди розробників, яка працює над покращенням та створенням нових складних функцій для наших зростаючих потреб, вирішенням реальних бізнес-завдань і допомагає нам формувати майбутнє", – йдеться в оголошенні.

Менеджер з продажу (дзвінки) – до 33 тис. грн

До обов'язків входить: здійснювати вихідні дзвінки по базі компанії, вести подальшу комунікацію з клієнтом до закриття угоди (повторні дзвінки в телефонії або листування в месенджерах), працювати з СRМ-системами

Продавець онлайн із знанням англійської мови – до 50 тис. грн

"Гнучкий графік роботи 5\2, основні зміни 9:00-18:00 або 14:00-23:00. Віддалена робота, можна працювати з будь-якої точки світу. Оплачувана відпустка", – йдеться в оголошенні.

Вчитель англійської мови для дітей – до 48 тис. грн.

"Наш ідеальний кандидат володіє англійською мовою на рівні B2 і вище. Енергійний, з позитивним настроюванням і здатністю мотивувати і надихати учнів. Відповідальний, дисциплінований, здатний доцільно організувати свій робочий час. Має емпатію і вміє знаходити підхід до кожного учня", – говорить оголошенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #звільнення
Оголошення
live comments feed...