![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:39, 5 березня
Бізнес на бажанні ухилянтів втекти за кордон, жителі Тернопільщини продовжують платити шалені суми за втечу
![Бізнес на бажанні ухилянтів втекти за кордон, жителі Тернопільщини ... Бізнес на бажанні ухилянтів втекти за кордон, жителі Тернопільщини продовжують платити шалені суми за втечу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо кременчанина, обвинуваченого в організації незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, мешканець районного центру в Telegram-каналі розмістив оголошення про допомогу чоловікам призовного віку в оформленні документів на безперешкодний перетин кордону України.
У зв’язку з публікацією до обвинуваченого звернувся тернополянин, якому кременчанинпообіцяв організувати перетин кордону через систему «Шлях», оцінивши свої послуги у сумі 3500 доларів США.
Надалі, він під час зустрічі із тернополянином повідомив про необхідність надати йому частину грошей–1800 доларів США та копії особистих документів. Передача решти суми планувалась у республіці Польща після перетину державного кордону автомобілем.
Правоохоронці затримали у Тернополі кременчанина при одержанні ним авансу у 1800 доларів США.
На даний час обвинувачений перебуває під вартою.
Розслідування у справі здійснювали слідчі СВ Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...