• Головна
  • Двох військових з Тернопільщини відзначили нагородами (ФОТО)
16:44, 5 березня 2024 р.

Двох військових з Тернопільщини відзначили нагородами (ФОТО)

Двох військових з Тернопільщини відзначили нагородами (ФОТО)

Двох військовослужбовців з Тернопільщини нагородили високими державними нагородами - "Золотим хрестом" і "Хрестом воїна-єгеря".

Про це повідомили на Facebook-сторінці Монастириської міської територіальної громади.

"Захисника з міста Монастириська, уродженця села Доброводи, Миколу Крайняка нагородили почесною відзнакою Головнокомандувача ЗСУ "Хрест воїна-єгеря". Бійця з міста Монастириська Олега Кукіля нагородили почесною відзнакою Головнокомандувача ЗСУ "Золотий хрест", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нагороди #військкові #тернопільщина
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Лютий мороз вдарить прямо в травні, прогноз погоди налякав навіть синоптиків": в Україну суне дощ і дике похолодання
Оголошення
live comments feed...