• Головна
  • У Тернополі двоє чоловіків пограбували камери схову
11:27, 13 березня 2024 р.

У Тернополі двоє чоловіків пограбували камери схову

У Тернополі двоє чоловіків пограбували камери схову

У Тернополі невідома особа викрала речі з камери схову. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

На лінію "102" звернулася 28-річна жителька Микулинецької громади. Як повідомила жінка, невідома особа викрала її наплічник з особистими речами, який знаходився у камері схову торгового центру.

Причетними виявився тернополянин 1973 року народження. Частину викрадених речей зловмисник встиг заховати собі в сумку, а коли повернувся по іншу, його виявили працівники поліції. 

Повідомила про злочин і представник супермаркету. Під час перегляду записів із камер відеоспостереження жінка виявила факт крадіжки. Невідомий, шляхом вільного доступу виніс з приміщення товарно-матеріальні цінності. Оперативники викрили зловмисника. Ним виявився житель обласного центру 1974 року народження.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжка #камера схову
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення