• Головна
  • Силове "пакування" чоловіка у бус: після чергового скандалу в ТЦК розпочали перевірку (ВІДЕО)
09:29, 15 березня 2024 р.

Силове "пакування" чоловіка у бус: після чергового скандалу в ТЦК розпочали перевірку (ВІДЕО)

Силове "пакування" чоловіка у бус: після чергового скандалу в ТЦК розпочали перевірку (ВІДЕО)

Черговий скандал із силовою мобілізацію поширюється в мережі. Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки уже розпочав перевірку через відео, на якому у Мукачево люди у військовій формі силоміць "пакують" чоловіка в мікроавтобус.

Попередньо відео оприлюднив місцевий тelegram-канал. На відео видно, як чоловіки у військовій формі силою заштовхнути чоловіка в мікроавтобус.

"Мережею інтернет шириться відео, на якому зафіксований інцидент між людьми в військовій формі і цивільним біля транспортних засобів. Повідомляємо, що за даним фактом проводиться перевірка й з’ясовуються дієві особи та обставини, за яких виник конфлікт", – повідомили в Закарпатському ОТЦК та СП.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТЦК #бус #скандал
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Оголошення