• Головна
  • "В кожній сім'ї має бути не менше трьох дітей": Шмигаль про критичну демографічну ситуацію в Україні
13:30, 18 березня

"В кожній сім'ї має бути не менше трьох дітей": Шмигаль про критичну демографічну ситуацію в Україні

"В кожній сім'ї має бути не менше трьох дітей": Шмигаль про критичну демографічну ситуацію в Україні

В Україні через повномасштабне вторгнення РФ демографічна ситуація  залишається складною.

Про це розповів в ефірі телемарафону прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає ТСН.

Він наголосив, що ми "втратили величезну кількість людей".

"На жаль, люди гинуть через цю повномасштабну війну. На жаль, ми втратили і тих людей, які покинули Україну з дітьми. Понад мільйон українських дітей перебуває за кордоном. Задача – повернути ці сім’ї, повернути цих дітей, а також мотивувати українців народжувати якомога більше діточок, для того, щоби Україна процвітала у своєму мирному майбутньому після нашої перемоги", – сказав Шмигаль.

За його словами, щоб вирішити цю проблему, у кожній українській родині має бути щонайменше троє дітей.

"Загалом в кожній українській сім’ї має бути не менше трьох дітей для того, щоб Україна мала прекрасні майбутні перспективи", – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що гроші для збільшення виплат за народження дитини планують залучати з-за кордону. Адже зараз кожна українська гривня йде на фінансування Сил оборони України.

"Звісно, держава буде підтримувати молодих батьків. Ключовим фактором, який має вирішальний вплив на рівень народжуваності, відповідно до всіх досліджень, є стабільність та безпека. Коли людина має прогнозованість та безпеку, рішення щодо того, щоб завести дитину ухвалюються простіше", – пояснив Шмигаль.

Наразі за народження дитини в Україні виплати становлять 41 тис. 280 грн незалежно від кількості народжених дітей у сім’ї. Цей показник не змінювався від 2014 року.

"Якщо новий законопроект приймуть – виплати родинам прив’яжуть до прожиткових мінімумів. А саме, 150 прожиткових мінімумів за першу дитину в родині, 100 – за другу та 50 – за третю і кожну наступну. Таким чином, за народження першої дитини держава планує виплачувати майже 400 тис. грн допомоги", – додав Шмигаль.

Зауважимо, за останні 10 років народжуваність в Україні зменшилася на 40%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шмигаль #народжуваність #україна #ситуація #заява #підтримка #троє дітей
Оголошення
live comments feed...