• Головна
  • Програма «Майбутнє Контінентал» навчатиме бухгалтерів
14:15, 1 квітня

Програма «Майбутнє Контінентал» навчатиме бухгалтерів

Програма «Майбутнє Контінентал» навчатиме бухгалтерів

Програма стажування молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал» від «Контінентал Фармерз Груп» запускає новий напрям — «Бухгалтерія». У його рамках Компанія, яка входить до переліку найкращих роботодавців і найбільших платників податків у галузі українського АПК, планує відібрати на стажування студентів останніх курсів та випускників ВНЗ за спеціальностями «Облік і аудит», «Фінанси», «Економіка підприємства».

Перша хвиля стартує у квітні 2024 року, її тривалість — шість місяців. Протягом цього періоду стажерибудуть офіційно працевлаштовані, проходитимуть тренінги, здобуватимуть прикладні знання та необхідні практичні навички, а також ознайомляться зі специфікою фінансового супроводу повного операційного циклуагрохолдингу: від початкової фази виробництва до зберігання готової продукції.Стажери отримають змогу проводити бухгалтерські операції та формувати звітність під наглядом наставників, здобудуть досвід роботи зі спеціалізованими програмами обліку.

«Кризові обставини останніх років, починаючи ще від пандемії ковіду, фактично позбавили студентівзмогипрактикувати у своїй професії під час навчання, — пояснює заступниця фінансового директора “Контінентал Фармерз Груп” Ірина Дмитерко. — Стажування в Компанії дозволить молодим фахівцям зробити перший впевнений крок у своїй кар’єрі, адже передовим досвідом з ними готові поділитися найкращі експерти нашої команди. Система обліку та звітності, за якою ми працюємо в Контінентал, відповідає міжнародним стандартам, забезпечує прозорість і достовірність усіх даних. Ми розуміємо, що університети часто не встигають адаптовуватидо сучасних реалій, що динамічно змінюються, свої навчальні плани так швидко, як до цих змін пристосовуєтьсябізнес. Тож як відповідальна Компанія ми готові зробити свій внесок у професійний розвиток майбутнього покоління».

Нагадаємо, «Майбутнє Контінентал» — це власна програма стажування «Контінентал Фармерз Груп», розроблена HR-фахівцями Компанії та впроваджена у 2021 році. Вона передбачає поєднання 20% теорії та 80% практики, а також менторство і знайомство з активами агрохолдингу. До 2024 року набір стажерів відбувався за двома напрямами — «Агрономія» та «Інженерія». 57% випускників програми продовжили будувати свою кар’єру в «Контінентал», а 95% учасників, які не потрапили в команду, продовжили свій шлях у професії в інших агрокомпаніях.

Програма «Майбутнє Контінентал» навчатиме бухгалтерів, фото-1
Програма «Майбутнє Контінентал» навчатиме бухгалтерів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Контінентал #агрохолдинг Контінентал новини #Георг фон Нолкен #Майбутнє Контінентал
Останні новини
Оголошення
live comments feed...