• Головна
  • Доставлять примусово: кого з військовозобов'язаних притягнуть до ТЦК навіть без повістки
14:13, 2 квітня

Доставлять примусово: кого з військовозобов'язаних притягнуть до ТЦК навіть без повістки

Доставлять примусово: кого з військовозобов'язаних притягнуть до ТЦК навіть без повістки

В Україні триває загальна мобілізація, до якої прикута увага усіх українців.  За словами заступника начальника Івано-Франківського обласного ТЦК та СП, начальника сектору мобілізаційно-оборонної роботи Романа Боднара, кожен громадянин віком від 18 до 60 років має бути зареєстрований на військовий облік. Ті, хто ухиляється від цього обов'язку та відмовляється надати оновлені дані, можуть бути примусово доставлені до ТЦК.

Про це розповідає "Західний кур'єр".

Боднар каже, що люди, які внесені до системи "Оберіг", офіційно перебувають у розшуку поліції.

Ці дані збираються з різних джерел, але доступ до реєстру обмежений та доступний лише співробітникам ТЦК та Прикордонної служби.

Такі громадяни можуть бути зупинені на вулиці та примусово доставлені до ТЦК.

За його словами, від початку війни тих, хто отримав повістку, не прибув до ТЦК і думає, що його ніхто не буде шукати, дуже багато.

«Наголошую, зараз у нас обов’язкова явка до ТЦК за викликом. Цей виклик може здійснюватися в будь-який спосіб. Якщо людина думає, що не буде підписувати повістку і таким чином ухилиться, це не так», – заявив представник ЦВК.

Боднар також зазначив, що можливі неприємні ситуації, коли людина має право на відстрочку від призову, але не надала необхідних даних у ТЦК.

Наприклад, така людина може зіткнутися з проблемами при виїзді за кордон, коли їй можуть відмовити у проходженні через статус "у розшуку". Це може стати причиною для відправлення його до ТЦК для уточнення даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Боднар #ТЦК #оберіг #розшук #повістка #мобілізація
Останні новини
Оголошення
live comments feed...