• Головна
  • «Укрзалізниця» вводить нові правила проїзду
10:00, 6 вересня 2013 р.

«Укрзалізниця» вводить нові правила проїзду

Пасажирам "Укрзалізниці " хочуть заборонити виходити з поїзда на зупинках, у разі якщо стоянка поїзда становить менше п'яти хвилин і пасажири не здійснюють висадку з поїзда. Відповідний проект наказу розробили в Міністерстві інфраструктури.

Крім того, у вагонах поїздів підвищеного комфорту хочуть дозволити перевезення не більше двох кімнатних тварин.

Також у проекті пропонуються зміни в правилах групових перевезень. Так , якщо число місць в замовленні на групову перевезення перевищує половину загальної кількості місць у поїзді , пункт продажу може запропонувати замовнику проїзд у спеціальному поїзді.

Крім цього , пропонується вести продаж проїзних документів на регіональні потяги , які обслуговуються мотор- вагонним рухомим складом за 10 діб до відправлення поїзда. Такими є електропоїзди підвищеного комфорту.

Крім цього , зазначений проект наказу міністерства пропонує оформляти проїзд дитини віком до 14 років за умови проїзду дорослого пасажира або пред'явлення раніше оформленого проїзного документа .

Крім іншого, проект наказу Мініфраструктури пропонує дозволити безкоштовну поїздку раз на рік " туди-назад " інвалідам війни II і III груп та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни , яким виповнилося 85 і більше років. Раніше ця норма поширювалася на інвалідів війни I і II груп .

Раніше " Укрзалізниця" запустила послугу online - повернення квитків , куплених через інтернет. А в липні залізничники ввели в дослідну експлуатацію інформаційну систему про запізнення поїздів , яка працює в режимі реального часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...