• Головна
  • Шокуюче масове вбивство: шістьох українців звинувачують у жахливому злочині у Польщі
10:03, 10 квітня 2024 р.

Шокуюче масове вбивство: шістьох українців звинувачують у жахливому злочині у Польщі

Шокуюче масове вбивство: шістьох українців звинувачують у жахливому злочині у Польщі

Неподалік середмістя Варшави у закинутій будівлі знайшли тіла чотирьох чоловіків - жертв убивства. Серед них було троє українців і один громадянин Польщі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Перші два тіла поліцейські виявили ще в неділю, а інші два – напередодні. Поки що не можна сказати, коли саме стався злочин: на момент виявлення ці тіла знаходились у різному ступені розкладання.

"Вони там пролежали кілька місяців", – заявив речник варшавської поліції Роберт Шумята.

Підозрюваних у вбивстві вже затримали: серед них є як чоловіки, так і жінки. Шестеро підозрюваних є українцями, а один з них – громадянин Польщі.

Зараз на місці злочину працюють правоохоронці, продовжується обстеження будівлі та пошук можливих інших жертв.

Повідомляється, що і жертви, і підозрювані – безпритульні. На думку поліцейських, всі вони мешкали у покинутому будинку і в якийсь момент між ними виник конфлікт.

Вже у четвер затриманим повинні висунути звинувачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #Польща
Останні новини
ТОП новини
"Снігопад триватиме 12 днів, ожеледиця і негода суне в місцевість": синоптики попередили про дощ, сніг і мороз
Мобілізація по-новому: новобранців одразу відправлятимуть в бойові частини
"Масова мобілізація пенсіонерів, з цією професією ТЦК забере першочергово": мобілізація посилюється, повістки для літніх
"Пенсія згорить і зменшиться, якщо не встигнути зробити це": Закон дав літнім українцям 90 днів, після яких буде зменшення
Оголошення