• Головна
  • "40 000 гривень на місяць": для працьовитих українців з'явилася робота із гарною зарплатнею
15:59, 13 квітня

"40 000 гривень на місяць": для працьовитих українців з'явилася робота із гарною зарплатнею

"40 000 гривень на місяць": для працьовитих українців з'явилася робота із гарною зарплатнею

В Україні зростає популярність віддаленої роботи, і все більше претендентів шукають вакансії, які передбачають можливість працювати з будь-якої точки планети.

Як інформує "businessua.com", такий попит зумовлено високим рівнем заробітку та можливістю працювати у більш безпечних містах України через ракетні обстріли з боку РФ. На віддаленій роботі високий рівень заробітку пропонують онлайн-учителям та менеджерам з продажу.

Як показав моніторинг, до прикладу, на популярному сайті пошуку роботи можна знайти віддалену вакансію викладача німецької мови з заробітною платнею від 30 до 35 тис. грн. Вакансія передбачає проведення онлайн-уроків відповідно до навчальних програм, а також підготовку індивідуальних навчальних планів для кожного студента.

А одна з онлайн-шкіл готова платити менеджерам з продажу 50-80 тис. грн. Навчити професії обіцяють за тиждень, а працювати можна з будь-якої точки світу.

"Разом з нами ти безкоштовно пройдеш наше навчання, за яке інші платять гроші. Разом з нами ти будеш кайфувати від роботи і закривати свої цілі завдяки своїм професійним навичкам", – йдеться в оголошенні.

Також аутсорсингова компанія відкриває конкурс на позицію Local Department Manager, який буде відповідати за підвищення ефективності роботи локальних команд. За словами роботодавця заробітна платня претендента стартуватиме від 40 тис. грн, а формат роботи передбачає гнучкий графік та віддалений формат.

Національний банк України (НБУ) прогнозує підвищення зарплат в Україні, не лише в номінальному виразі, а й у реальному. Це означає, що купівельна спроможність громадян буде зростати.Цей процес пояснюється збільшенням конкуренції між роботодавцями за кваліфікованих працівників.

Зазначається, що багато підприємств підвищують не лише номінальну, а й реальну оплату праці своїх працівників, що перевищує рівень інфляції. За оцінками НБУ, минулого року середня реальна зарплата в Україні зросла на 3,5%.

Цей процес підвищення зарплат планує тривати й надалі і призведе до зниження рівня безробіття. Зауважується, що зростає кількість вакансій, але підприємствам часто важко знайти фахівців з потрібними навичками через структурні проблеми на ринку праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #звільнення
Оголошення
live comments feed...