• Головна
  • "Тернопільсьводоканал" погрожує блокувати банківські картки злісним боржникам
11:03, 18 квітня

"Тернопільсьводоканал" погрожує блокувати банківські картки злісним боржникам

"Тернопільсьводоканал" погрожує блокувати банківські картки злісним боржникам

Через борги за холодну воду можуть заблокувати зарплатну картку. Про це інформує КП «Тернопільводоканал», яке відоме різноманітним свавіллям із порушенням прав людей, зокрема систематичним нарахуванням тернополянам плати за воду, яку абоненти на споживали.

Тепер на підприємстві завели мову про один із крайніх методів боротьби зі злісними боржниками – блокування банківських карток. Нагадаємо, навіть спроби вчинити подібне з ухилянтами правозахисники та фінансисти назвали відверто сумнівною ідеєю. Як же планує діяти "Тернопільводоканал" описано в їхньому повідомленні.

Як запускають механізм блокування картки?

Спершу юристи КП «Тернопільводоканал» направляють заяву до суду про видачу судового наказу. Якщо суд видає судовий наказ, юристи звертаються до виконавчої служби. Державна виконавча служба відкриває виконавче провадження щодо боржників, стосовно яких виданий судовий наказ.

У рамках виконавчого провадження Державна виконавча служба має право блокувати банківські картки. Отже, цей метод впливу на боржника застосовує виконавча служба.

Чи попереджають споживача про можливість блокування його картки?

Так, звісно. Водоканал надсилає абонентам попередження про борг і загрозу відкриття виконавчого провадження. Окрім того, споживачу неодноразово телефонують і пропонують допомогу у розв'язанні проблеми. Якщо людина не в змозі одразу оплатити всю заборгованість, слід звернутися у відділ розрахунків населення і укласти договір на розтермінування боргу. У документі зазначать посильну суму, яку боржник сплачуватиме щомісяця.

Які банківські картки можуть заблокувати через заборгованість? Виконавча служба має право звертати стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію, щоб звернути стягнення і задовольнити вимоги КП «Тернопільводоканал», оскільки підприємство надає послуги і відповідно до договору споживачі зобов'язані їх оплачувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#боржники #КП «Тернопільводоканал»
Оголошення
live comments feed...