• Головна
  • Цвітіння рідкісних рослин помітили на Тернопільщині (ФОТО)
13:30, 24 квітня

Цвітіння рідкісних рослин помітили на Тернопільщині (ФОТО)

Цвітіння рідкісних рослин помітили на Тернопільщині (ФОТО)

"Під час обстеження працівники науково-дослідного відділу ботанічного заказника загальнодержавного значення "Жижавський" вивили цвітіння рідкісної рослини.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці НПП "Дністровський каньйон".

"19.04.2024 р. працівниками науково-дослідного відділу проведено польовий виїзд на територію ботанічного заказника загальнодержавного значення "Жижавський". Під час обстеження зафіксовано цвітіння клокички перистої (Staphylea pinnata) та таволги польської (Spiraea polonica), завершення цвітіння гадючої цибульки гроновидної (Muscari botryoides), вегетацію лілії лісової (Lilium martagon) та ясенцю білого (Dictamnus albus) – видів рослин занесених до Червоної книги України, а також цвітіння регіонально рідкісних видів Тернопільщини: авринії скельної (Aurinia saxatalis), кизильника чорноплідного (Cotoneaster melanocarpus), конвалії звичайної (Convallaria majalis), перстачу білого (Potentilla alba) та вишні степової (Cerasus fruticosa). Ще проведено обстеження ділянки де зростає рідкісний для території Парку вид – чорниця (Vaccinium myrtillus). У цьому році в зв’язку із ранньою і аномально теплою весною всі рослини зацвіли значно раніше", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рослини #цвітуть #рідкісні #виявили #тернопільщина
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...