18:00, 8 вересня 2013 р.

Професійна проща у Зарваниці

Відновити духовну гармонію та збагатити моральний запас сил сьогодні могли працівники Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області  зі своїми сім’ями. Така процесія стала уже традицією в управлінні, адже цьогоріч відбувалась уже вп’яте.

Відвідини Святого місця приурочені професійному святу – Дню рятівника, яке відзначатимуть 17 вересня. Проте уже цієї неділі, на чолі із начальником Управління, генерал-майором служби цивільного захисту Євгеном Лукавим, рятівники вирушили до Зарваниці.

Усі прочани розпочали свій день із Божественної літургії  у соборі Зарваницької Матері Божої. Відправив молебень отець Ігор, який по завершенню служби привітав вогнеборців із очікуваним святом та побажав їм милосердя та спокою у душі. Не обійшлось й без подарунків: додому рятівники повертались із грамотою від архієпископа і митрополита, а також іконою Матері Божою, яку урочисто передав отець Ігор у руки генерал-майору.

По закінченню літургії усі охочі перейшли до джерела, де отці освятили воду. За тим на відвідувачів святого місця чекав похід Хресною дорогою. Професійна проща закінчилась відвідинами парафіяльної церкви Святої Трійці, де працівники служби із надзвичайних ситуацій прихилили голову перед  іконою Зарваницької Божої Матері.

«Їжджу на нашу прощу щороку. Мені, як християнці, такий початок нашого святкування здається достойним та величним. А також дуже радує, що кількість моїх колег, які приєднуються до поїздки у Зарваницю з кожним роком збільшується» - говорить психолог Управління Наталя Станіславівна.

20130908_110707

 

20130908_112647

 

20130908_115212

 

20130908_085711

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...