• Головна
  • На Тернопільщині в одному з дитсадків дітей годували макаронами, які містили бактерії кишкової палички
20:00, 8 вересня 2013 р.

На Тернопільщині в одному з дитсадків дітей годували макаронами, які містили бактерії кишкової палички

Державна Установа «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» інформує, що із джерел децентралізованого водопостачання за бактеріологічними показниками досліджено 16 проб питної води, з них не відповідає санітарним нормам 4 проби (25%) відібрані в закладах Підволочиського району: ЗОШ с.Воробіївка, ЗОШ с.Климківці, ЗОШ  с.Голотки, з приватнго колодязя гр.Бугай с. Голотки - у воді виділено кишкову паличку.

За санітарно-хімічними показниками досліджено 8 проб води, з них не відповідає санітарним нормі -1 проба (12,5%) відібрана в ЗОШ с. Голотки Підволочиського р-ну.

По результатах перевірок  проведено дезінфекцію колодязів. Крім цього, досліджено 17 взірців овочів, в т.ч. 5 взірців баштанних культур (кавуни, дині) на вміст нітратів. Результати досліджень відповідають вимогам.

Також, спеціалістами лабораторного центру досліджено 111 проб харчових продуктів на бактеріологічне забруднення, з них 2 проби не відповідають нормі (1,8%)  –  незадовільні проби харчових продуктів відібрані на ринку смт. Гусятин, ФОП Кочетков О. –  м’ясна сировина - виділено умовно-патогенні мікроорганізми протею та в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» м. Шумськ в пробі харчового продукту- макарони відварені виділено бактерії групи кишкової палички.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...