09:28, 10 травня 2024 р.
На Тернопільщині пенсіонер "шикував" за рахунок молодої незнайомки: як йому це вдалося
Жителька Кременця залишилась без своїх грошей з власної необережності.
До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулась 27-річна дівчина, яка повідомила, що з її рахунку викрали гроші.
Вона розповіла, що випадково залишила свою картку в банківському терміналі, а вже через годину почали надходити сповіщення про зняття коштів. Як з’ясувалось, зловмисник знайшов електронний гаманець у банкоматі та почав ним оплачувати покупки у магазинах.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники кримінальної поліції встановили зловмисника. Ним виявився 68-річний мешканець Кременця.
За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Тривають слідчі дії.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:27, 20 січня
16:37, 20 січня
11:37, 16 січня
23
live comments feed...