• Головна
  • Шокуюче повідомлення мерії: через раптове відключення струму десятки людей стали заручниками у ліфтах
14:02, 15 травня 2024 р.

Шокуюче повідомлення мерії: через раптове відключення струму десятки людей стали заручниками у ліфтах

Шокуюче повідомлення мерії: через раптове відключення струму десятки людей стали заручниками у ліфтах

Понад 20 людей застрягли у ліфтах після аварійного відключення струму.

Про це повідомляє Львівська міська рада. На місцях працювали аварійні бригади ЛКП «Львівсвітло» та допомагали людям вибратись із кабін. Мерія наполегливо закликає мешканців під час відключень не користуватись ліфтами.

"Вчора у Львові та області ввели графіки аварійних відключень електроенергії. Відтак вчора ввечері по місту було зафіксовано 17 застрягань в ліфтах, сьогодні зранку – 4.

Аварійні бригади визволяли людей з кабін в оперативному порядку.

Наполегливо просимо мешканців не користуватися ліфтами під час повітряної тривоги та відключення електропостачання, а також не дозволяти робити це дітям, адже за таких умов, щоб вивільнити особу, яка застрягла у ліфті, необхідно більше години часу.

Дбайте про свою безпеку і безпеку своїх дітей», – закликають у департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліфти #відключення #струм
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Множинні переломи і госпіталізація: у Тернополі водійка на шаленій швидкості знесла стареньку на пішохідному переході
Оголошення