• Головна
  • У Тернополі жінка на авто збила 11-річну дівчинку на пішохідному переході
12:05, 20 травня 2024 р.

У Тернополі жінка на авто збила 11-річну дівчинку на пішохідному переході

У Тернополі жінка на авто збила 11-річну дівчинку на пішохідному переході

Одинадцятирічну дівчинку доправила до лікарні бригада екстреної медичної допомоги.

Аварія трапилася 17 травня близько 14:30 у Тернополі на вулиці Братів Бойчуків. За попередньою інформацією, місцева жителька, керуючи автомобілем Volkswagen, здійснила наїзд на неповнолітню, яка в цей момент переходила проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу.

Дівчинці надали меддопомогу, але без госпіталізації. У водійки взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #швидка
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення