• Головна
  • Відтепер жінкам, які хочуть працевлаштуватися, треба стати на військовий облік: кого стосується нововведення
16:07, 21 травня

Відтепер жінкам, які хочуть працевлаштуватися, треба стати на військовий облік: кого стосується нововведення

Відтепер жінкам, які хочуть працевлаштуватися, треба стати на військовий облік: кого стосується нововведення

Відтепер жінкам, які мають медичну, або фармацевтичну освіту потрібно стати на військовий облік, щоб працевлаштуватися.Уряд виключив норму, за якою могли працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року. Відповідні зміни внесені постановою Кабміну від 16 травня №563, повідомляє Судово-юридична газета. 

Тепер жінки-медики тепер не можуть працевлаштуватися як невійськовозобов’язані.

Раніше ця норма передбачала, що жінки, які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю та не перебували на військовому обліку у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (не отримували військово-обліковий документ) до затвердження цього Порядку, можуть працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року.

При цьому чинними лишаються норми, за якими керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій повідомляють відповідним ТЦК про жінок, які працюють у зазначених органах, на підприємствах, в установах та організаціях та які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю і не перебувають на військовому обліку у районних (міських) ТЦК.

Непрацевлаштовані жінки прибувають самостійно до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #мобілізація #жінки #працевлаштування
Оголошення
live comments feed...